Znáš to také?
  • Učíš se německy už nějakou dobu a opravdu se snažíš, ale mluvit německy ti stále připadá nepřirozené a obtížné.
  • V němčině se nedokážeš tak dobře vyjádřit jako ve své mateřštině a necítíš se tak sebejistě.
  • Máš potíže s tím, abys rozuměl "rychle" mluvícím rodilým mluvčím nebo německým filmům.
  • Pokud mluvíš německy, pozoruješ, že se k tobě lidé chovají jinak, než když mluvíš svojí mateřštinou.
Co kdyby existoval výukový program, ve kterém by ses mohl ponořit do autentické němčiny a zaměřit se výhradně na zdokonalení poslechu a konverzace?
Akademie Deutsch mit Benjamin ti přesně tohle může nabídnout – komplexní online vzdělávací platformu, s jejíž pomocí můžeš ...
zlepšovat porozumění autentické němčiny prostřednictvím hloubkové analýzy a transkripčních cvičení
redukovat svůj přízvuk v pečlivě připravených kurzech s obsáhlými lekcemi, které ti pomohou mluvit přirozeněji
zvýšít svoji sebedůvěru při komunikaci v němčině, a tím i své renomé nejen v profesním životě.

Kdo je Benjamin?

Benjamin Rannig je zakladatel společnosti Deutsch mit Benjamin, zkušený lektor a rodilý mluvčí němčiny, zabývající se zejména výslovností a přirozeným používáním jazyka. Během studia německé lingvistiky získal bohaté pedagogické zkušenosti a vyučoval na různých jazykových školách. V roce 2020 založil svoji vlastní online akademii pro studenty němčiny. Jeho velkou vášní a odborností je fonetika, fonologie a prozódie.

Doporučuje ho také Prof. Dr. Simon Meier-Vieracker, profesor aplikované lingvistiky na Technické univerzitě v Drážďanech.

Online Akademie Deutsch mit Benjamin je jedinou vzdělávací platformou na světě, která ti nabízí tento program.

Doporučeno lingvisty.
Výslovnost a přízvuk

V akademii se naučíš správnou, ale přirozenou výslovnost - tak, jak lidé skutečně mluví. Studie prokázaly, že přirozená výslovnost je s dobrými jazykovými schopnostmi více spojována než dokonalá gramatika.

Autentická němčina

Nyní je načase překročit rámec učebnicové teorie a začít s patřičnou jistotou hovořit německy v reálném životě. V akademii se budeš učit pomocí autentických materiálů, jako jsou seriály, filmy, reportáže atd.

Důraz na
mluvení a poslech

90 % komunikace v běžném životě probíhá ústní formou. Zbavíš se tak ostychu při mluvení a porozumíš lépe mluvené němčině.

Metodika a odbornost

Používáme jedinečnou metodiku, kterou v žádném jiném kurzu němčiny nenajdeš. Benjamin má špičkový tým zkušených pedagogů a univerzitních docentů.

Toto říkají naši studenti:

Stěžejní aspekty členství

Video kurzy Benjamina Ranniga a jeho týmu

Osvoj si teoretické znalosti, které jsou potřebné ke snížení cizího přízvuku, abys mohl mluvit německy s jistotou a srozumitelně.

Autentické a aktuální materiály

Uč se pomocí autentických materiálů, jako jsou filmy, seriály, rozhlasové pořady, rozhovory atd. Tímto způsobem se zdokonalíš v porozumění mluveného slova a zároveň budeš používat pouze autentický a relevantní materiál. Pravidelně přidáváme nové lekce a kapitoly. Po celou dobu členství máš přístup ke všem současným i budoucím materiálům a cena zůstává stejná.

Cvičení Shadowing

Pro nácvik plynulejší řeči je k dispozici řada audio nahrávek, které můžeš a také bys měl používat pro Shadowing. Díky napodobování a neustálému opakování si tak přirozeně osvojíš gramatické struktury a slovní zásobu.

Workshopy zaměřené na rozvoj jazykových dovedností

Pravidelně se konají skupinové workshopy s lektorem z Benjaminova týmu na různá témata týkající se slovní zásoby nebo výslovnosti. Bez dalších poplatků se lze přihlásit na jakýkoli workshop, který tě zajímá.

Individuální podpora

Využij individuální podporu profesionálního lektora prostřednictvím chatu na Telegramu. Lektor ti zodpoví tvoje dotazy, zkontroluje tvůj pokrok a poskytne užitečné tipy, individuální úkoly a pravidelnou zpětnou vazbu.
*platí jen pro tarif Premium

Live-koučink s profesionálním lektorem

Domluv si individuální konverzační lekci nebo trénink výslovnosti se svým osobním lektorem přes Skype/Zoom ve flexibilně zvoleném čase, abys mohl zapracovat na svých slabších místech, získat naživo zpětnou vazbu nebo si jednoduše procvičit konverzaci.
*platí jen pro tarif Premium

Pro koho je akademie určena?

TATO AKADEMIE JE URČENA PRO TEBE, POKUD ...

- chceš mluvit německy plynuleji, sebejistěji a přirozeněji
- chceš výrazně zlepšit porozumění mluvené řeči
- jsi ochoten opustit svoji komfortní zónu a aktivně pracovat na dosažení dlouhodobého cíle
- ovládáš němčinu alespoň na úrovni B1+

TATO AKADEMIE PRO TEBE NENÍ URČENA, POKUD ...

- se právě začínáš učit německy
- se chceš prokousávat gramatickými příručkami nebo hledáš standardní kurz němčiny
- nejsi připraven aktivně se učit
- hledáš nějaký kouzelný trik, díky kterému budeš mluvit německy jako rodilý mluvčí během chvilky

Často kladené otázky
Po provedení platby obdržíš okamžitý přístup k materiálům pro samostudium s možností přihlásit se kdykoli a odkudkoli. V rámci členství se můžeš účastnit také workshopů. Ty jsou nahrávány a trvale uloženy v akademii, aby bylo možné se na ně zpětně podívat. Pokud si objednáš tarif Premium, bude ti nejpozději následující pracovní den zprostředkován kontakt s tvým osobním lektorem, se kterým si budeš moci individuálně chatovat.
V případě tarifu Premium tě bude tvůj osobní lektor kontaktovat nejpozději následující pracovní den. Lektor ti pak bude k dispozici na chatu od pondělí do pátku. O víkendech a svátcích je volno. Zprávy v chatu můžeš samozřejmě posílat i nadále, ale garantovanou odpověď obdržíš až následující pracovní den. Chat probíhá prostřednictvím bezplatné aplikace Telegram, která je k dispozici pro všechny běžné operační systémy na chytrých telefonech, tabletech a počítačích.
Veškeré výukové materiály (videa, audia, cvičení) jsou k dispozici ve tvém účtu. Vše si můžeš prohlížet a procházet, jak často chceš, a je to vždy k dispozici, po celou dobu trvání tvého členství.
Další obsáhlé kapitoly jsou do akademie přidávány každý měsíc. Kromě toho jsou stávající kapitoly pravidelně rozšiřovány nebo aktualizovány, aby odpovídaly aktuálním potřebám účastníků. Akademie se tedy neustále rozrůstá, cena však pro tebe zůstává stejná. To znamená: rostoucí hodnota za stále stejnou cenu!
Existují tři různé tarify: Tarify Lite a Premium jsou ve formě předplatného. To znamená, že tvoje platba bude automaticky stržena na začátku každého platebního období. Předplatné lze samozřejmě kdykoli zrušit. Přístup bude poté platit až do konce aktuálního platebního období. Nabízíme také celoživotní přístup k akademii za jednorázovou platbu, po které nejsou účtovány žádné další náklady.
Platby předplatného: Kreditní karta
Jednorázová platba pro celoživotní přístup: kreditní karta/PayPal/bankovní převod
Ano, ale pouze během prvního dne po zaplacení. Později už není možné peníze vrátit, protože služba již byla poskytnuta.
Samozřejmě. Předplatné je možné kdykoli zrušit. Přístup bude poté zachován až do konce aktuálního platebního období.
I to je samozřejmě možné. Stačí zrušit stávající předplatné a obnovit ho kdykoli později.
K používání akademie je potřeba stabilní připojení k internetu. Pro soukromou skupinu, která je dobrovolná, a pro chat 1:1 v rámci tarifu Premium je třeba mít bezplatnou aplikaci Telegram (k dispozici pro PC, tablet i chytrý telefon). Kromě toho bys měl mít znalost němčiny alespoň na úrovni B1+ a být vysoce motivován. Mimo jiné bys měl být připraven opustit svoji komfortní zónu a aktivně se učit.
Kdykoli se s námi můžeš spojit prostřednictvím chatu v pravém dolním rohu těchto webových stránek nebo e-mailem na adrese [email protected]. Rádi ti pomůžeme.